Doradca Techniczno - Handlowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Olsztyn, kujawsko-pomorskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy technicznej, poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno - HandlowyMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie (obszar północnej Polski)
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Rozwój portfela klientów z branży przemysłowej
  • Doradztwo techniczne
  • Negocjowanie warunków handlowych z obecnymi i potencjalnymi klientami
  • Prowadzenie spotkań, szkoleń i prezentacji u klientów
  • Analiza działań konkurencji
  • Utrzymywanie i kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Stałe podnoszenie wiedzy technicznej i sprzedażowej
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w sprzedaży do klientów przemysłowych
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Umiejętność ustalania priorytetów i dobrej organizacji pracy
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, ambicja, orientacja na wyniki
  • Czynne prawo jazdy kat. B, gotowość do podróży służbowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w części uzależnione od osiąganych wyników
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym zgodnym ze strategią firmy
  • Ambitną i pełną wyzwań pracę w firmie z 30 letnią historią
  • Korzystne warunki Ubezpieczenia Grupowego
  • Dofinansowanie do karty rekreacyjno-sportowej i ubezpieczenia zdrowotnego
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, smartfon, komputer)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.