Doradca Techniczno-Handlowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, producenta i dostawcy narzędzi dla przemysłu, poszukujemy Doradcy Techniczo-Handlowego odpowiedzialnego za rozwój sprzedaży na terenie Śląska.

Doradca Techniczno-HandlowyMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Obsługa obecnych klientów firmy w podległym regionie;
  • Poszukiwanie nowych odbiorców do współpracy;
  • Odpowiedzialność za realizację indywidualnego planu sprzedażowego;
  • Doradztwo techniczne oraz dobór narzędzi do wymagań technicznych klienta;
  • Bieżący monitoring rynku, analiza działań konkurencji;
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych;
  • Dbanie od profesjonalny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze sprzedaży lub doradztwa techniczno-handlowego do przemysłu;
  • Wykształcenie techniczne: obróbka skrawaniem, budowa maszyn, mechanika;
  • Atutem będzie praktyczna znajomość procesów obróbki skrawaniem i zastosowań narzędzi skrawających;
  • Mile widziana znajomość zasad programowania maszyn CNC;
  • Rozwinięte umijętności handlowe;
  • Motywacja i zorientowanie na cel, kreatywność, dyspozycyjność;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.