ManpowerGroup Sp. z o.o.

Doradca techniczno-handlowy (HVAC)

Miejsce pracy: Oława, Jelcz-Laskowice, Wrocław, Siechnice

Miejsce pracy: Oława

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą naszego klienta
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + nagroda roczna
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport)
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (inżynieria środowiska lub pokrewne)
  • Znajomość branży HVAC
  • Doświadczenie w handlu związanym z branżą HVAC
  • Samodzielność, sumienność, terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy korporacyjnej będzie dużym atutem
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zadania:

  • Przygotowywanie ofert technicznych dla klientów/ handlowców
  • Doradztwo techniczne w zakresie branży grzewczej, instalacyjnej i wentylacyjnej
  • Kreowanie polityki asortymentowej
  • Codzienna współpraca z handlowcami, klientami, działem zakupów
  • Szkolenia handlowców

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy