Opis stanowiska pracy

Doradca Techniczno Handlowy (chemia budowlana)
Wroclaw
NR REF.: 1158302

Dla jednego z naszych Klientów- renomowanej międzynarodowej firmy z sektora chemii budowlanej (domieszki do betonu, posadzki, kleje, hydroizolacje)- poszukujemy zaangażowanej, proaktywnej osoby na stanowisko: Doradca Techniczno- Handlowy.

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za opiekę nad Klientami Firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na terenie województwa opolskiego oraz dolnośląskiego, stałe monitorowanie rynku posadzek oraz aktywnych projektów w regionie. Będąc odpowiedzialnym także za kompleksową obsługę procesu sprzedażowego do Twoich zadań będzie należało: aktywne promowanie i sprzedaż rozwiązań oferowanych przez firmę, przygotowywanie ofert.

Poszukujemy osób z co najmniej 2- letnim doświadczeniem na stanowisku sprzedażowym w firmie z sektora chemii budowlanej (domieszki do betonu, posadzki, kleje, hydroizolacje) oraz szeroką wiedzą techniczną w tym zakresie. Znajomość języka angielskiego jest mile widziana. Idealny kandydat powinien być osobą proaktywną, zorientowaną na sprzedaż, ludzi, rozwój biznesu o doskonale rozwiniętych umiejętnościach komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie.

Nasz Klient oferuje stabilną, interesującą pracę dla lidera na rynku, duże możliwości rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz samochód służbowy również do użytku prywatnego. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv w języku polskim. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2022
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis