Doradca Techniczno-Handlowy (branża opakowaniowa)

Michael Page

Śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów oraz za realizowanie planów sprzedażowych .

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera branży opakowaniowej, poszukujemy osoby na stanowisko Doradca Techniczno - Handlowy z doświadczeniem w sprzedaży do branży przemysłowej .

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych na wyznaczonym terenie;
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji;
  • Stały kontakt z klientem i identyfikacja bieżących potrzeb;
  • Doradztwo techniczne w zakresie zastosowań wyrobów oferowanych przez firmę;
  • Realizowanie planów sprzedaż.

Profil kandydata

  • Wykształcenie - minimum średnie;
  • Doświadczenia w sprzedaży B2B, mile widziane w branży technicznej;
  • Doświadczenie przy współpracy z producentami elektroniki , będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Doskonałe umiejętności handlowe i negocjacyjne;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji;
  • Zaangażowanie i silna orientacja na wyniki;
  • Umiejętność logicznego myślenia;
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia;
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną;
  • Elastyczne godziny pracy / pracę zdalną.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page