Doradca Techniczno-Handlowy (branża budowlana)- biura projektowe i architekci - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Reprezentujemy międzynarodową firmę działającą w branży budowlanej, która ma silną pozycję lidera na rynku polskim i europejskim. Produkty, które dostarcza są doceniane przez architektów i biura projektowe. W związku z intensywnym rozwojem rynku zachodniej Polski poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy (branża budowlana)- biura projektowe i architekciMiejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • promocja rozwiązań produktowych w biurach projektowych, głównie w zachodniej Polsce
  • bezpośrednie wizyty u projektantów
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • konsultacje przyjętych rozwiązań projektowych

Oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie w kierunku architektura, lub budownictwo lądowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w biurze projektowym (zachęcamy do aplikowania architektów i projektantów, którzy chcieliby spróbować swoich sił w sprzedaży i doradztwie)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację i udział w zagranicznych szkoleniach
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
  • gotowość do podróży służbowych
  • optymizm, kreatywność, oraz umiejętność pracy w zespole
  • znajomość oprogramowania wspomagającego prace projektowe (autocad, revit)
  • doświadczenie w pracy z lekką obudową będzie dodatkowym atutem

Pracodwaca oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)
  • pracę w zespole najlepszych specjalistów w branży lekkiej obudowy
  • zdobycie doświadczeń i rozwój w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • pakiet socjalny, opieka medyczna, karta multisport
  • pogłębianie wiedzy w zakresie wykonywanych obowiązków

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.