Doradca serwisowy klienta

GRUPA DEJON & DĄBROWSKI

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

AUTORYZOWANY SERWIS FIAT – JEEP – BOSCH SERWIS

Poszukuje na stanowisko

Doradca Serwisowy Klienta

opis stanowiska:

  • opieka nad Klientem serwisu w serwisie autoryzowanym
  • przyjmowaniu zleceń, uzgodnieniu terminów, organizacje pracy mechaników
  • określeniu zakresu prac, informowaniu Klienta o przebiegu prac, przygotowywaniu dokumentacji technicznej,
  • rozliczenie Klienta, kontakt po naprawie
  • realizacji planów sprzedażowych (sprzedaż części i usług serwisowych) oraz celów jakościowych,
  • budowaniu i utrzymywaniu pozytywnych oraz długotrwałych relacji z Klientami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień technicznych związanych z naprawą aut,
  • znajomość systemów komputerowych wykorzystywanych w procesie serwisowym,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość branży motoryzacyjnej,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat „b”,
  • min. średnie wykształcenie.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego (cykliczne szkolenia, podnoszenie kwalifikacji),
  • pełną wyzwań pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem,
  • umowa o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzeń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą aplikuj.

Prezentacja firmy

Grupa Dejon & Dąbrowski to Autoryzowany Dealer Peugeot, Fiat oraz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta