Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0303

Obowiązki:

prowadzenie szkoleń dla rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich. prowadzenie działalności informacyjnej wspierającej rozwój produkcji rolniczej.wypełniania wniosków lub innych dokumentów niezbędnych do ubiegania się o przyznanie pomocy finansowej lub współfinansowanej ze środków pochodzących z funduszy Unii Europejskiej lub innych instytucji krajowych i zagranicznych.współudział w organizacji wystaw, organizacja pokazów i innych przedsięwzięć upowszechniających wiedzę rolniczą, nowe technologie produkcji i promujących produkty i wyroby przetwórstwa rolno-spożywczego.udział w przedsięwzięciach lokalnych, służących rozwojowi rolnictwa i obszarów wiejskich. 3Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera MS Ofice
  • praca w zespole

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : wykształcenie wyższe na kierunkach: rolnictwo, zootechnika, technika rolnicza i leśna, ogrodnictwo, ekonomika rolnictwa lub inny kierunek studiów wyższych obejmujące przedmioty z dziedziny nauk rolniczych w wymiarze co najmniej 60 punktów ECTS lub studia podyplomowe, obejmujące przedmioty z dziedziny nauk rolniczych w wymiarze co najmniej 30 punktów ECTS3.

Miejsce pracy: Przemysłowa 7F, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 6

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy