Doradca mobilny u Operatora Usług Rozwojowych

Inspire Consulting Sp. z o.o.

Olsztyn, 10-686, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pasjonatów, gotowych współtworzyć przyszłość mobilnych usług rozwojowych, i zapraszamy do udziału w naszym zespole, gdzie każdy ma szansę uczestniczenie w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań.

Twoje zadania:

  • Doradzanie mikro, małym i średnim firmom w zakresie potrzeb rozwojowych
  • Reprezentacja Operatora
  • Diagnozowanie firm
  • Monitoring realizowanych usług

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze klientów lub przedsiębiorców
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w obsłudze/realizacji usług rozwojowych
  • Umiejętność logicznego myślenia i analizy dokumentacji
  • Znajomość Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

INSPIRE CONSULTING sp. z o.o.<br/><br/>Firma INSPIRE CONSULTING s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
elastyczny czas pracy, niezbędny sprzęt (laptop, telefon, samochód), możliwość szkoleń i podnoszenia swoich kwalifikacji
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta