Meble Black Red White S.A.
Jesteśmy firmą od wielu lat działającą na rynku branży meblarskiej. Eksportujemy nasze produkty do ponad 40 krajów świata. Projektujemy i produkujemy meble w ponad 20 zakładach w Polsce i za granicą. Działamy poprzez sieć sprzedaży, posiadamy salony własne i partnerskie. Produkcja naszych mebli wynika z pasji i wysokiego zaangażowania wszystkich naszych Pracowników. Wspólnie tworzymy dobre miejsce pracy. Dbamy o dobre relacje, efektywność i zachowanie wysokich standardów.

Doradca/Sprzedawca
Opis stanowiska:

Opis stanowiska

Jako Doradca będziesz odpowiedzialny za obsługę klientów w salonie, a także za kontakty telefoniczne i mailowe. Dzięki tej pracy będziesz mógł wykazać się swoimi zdolnościami interpersonalnymi, przyjaznym podejściem do ludzi oraz doświadczeniem w sprzedaży.

Przed Tobą ciekawe wyzwania, a wśród nich:

przedstawienie funkcjonalności i atutów mebli oraz możliwości aranżacyjnych,
dopasowanie oferty do oczekiwań klienta,
sprawna rejestracja oraz obsługa zamówień i płatności,
wykonywanie raportów z przebiegu i wyniku sprzedaży, a przy tym dbanie i współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy,
kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów.

Wymagania:

Oczekiwania

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeżeli:

jesteś zainteresowany pracą na cały etat,
umiesz nawiązywać i budować dobre relacje z innymi,
masz pozytywne nastawienie do ludzi,
jesteś osobą efektywną w działaniu i dbasz o wysoki standard swojej pracy,
chcesz się rozwijać i osiągać sukcesy w sprzedaży.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży.
Oferujemy:

O zaletach pracy z nami

Praca w Black Red White to nie tylko wyzwania, ale i korzyści:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
dbamy o dobrą atmosferę w pracy
dofinansowanie wypoczynku urlopowego
świadczenie pieniężne na święta
zniżki na firmowe produkty i usługi
ubezpieczenie grupowe PZU na atrakcyjnych warunkach
preferencyjne ceny pakietów sportowych Medicover Sport
wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami
będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, niekwestionowanym liderze branży

Doradca klienta

Miejsce pracy: Wrocław
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.