Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/06/2018.

Doradca Klienta

Wrocław, dolnośląskie

KS SERVICE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
• stabilne godziny zatrudnienia- 08:00-16:00, weekendy wolne
• wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i umiejętności, podstawa+ premia za osiągane wyniki sprzedażowe
• premie roczne, w zależności od uzyskanej sprzedaży ilościowej i wartościowej
• możliwość podnoszenia kwalifikacji w drodze szkoleń zewnętrznych

WYMAGANIA

• doświadczenie w sprzedaży - branża urządzeń UTB lub dźwigowa
• czynne prawo jazdy kategorii B
• nastawienie na realizację celów biznesowych
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• znajomość języka angielskiego na poziomie B2

ZADANIA:

• przygotowanie i prezentowanie ofert handlowych nowym i aktualnym Klientom
• realizacja przyjętych planów strategii sprzedaży i celów marketingowych
• reprezentowanie firmy

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria