Opis stanowiska pracy

Firma działająca w branży budowlanej od 10 lat, poszukuje osoby na stanowisko: Doradcy klienta w Słomnikach k. Krakowa.

Rola doradcy opierać się będzie na obsłudze i wsparciu klienta podczas dokonywanych zakupów.

Szczegółowy zakres obowiązków obejmuje:

  • obsługę klienta w salonie,
  • przygotowywanie ofert oraz umów,
  • kontakt z klientem (telefoniczny oraz mailowy),
  • badanie potrzeb i dostosowanie oferty do oczekiwań klienta,
  • przekazywanie zleceń do działu zamówień,
  • dbanie o aktualność i dostępność materiałów marketingowo-sprzedażowych,
  • dbanie o ekspozycję w salonie (czystość, aktualność, umiejscowienie).

Co możemy Ci zaoferować?

  • Przeszkolenie z aktualnej oferty produktowej.
  • Wdrożenie w specyfikę działania w branży budowlanej.
  • Właściciela firmy, który słucha tego, co masz do powiedzenia. Twoje zdanie może mieć realny wpływ na dalszy kierunek rozwoju MartDomu.
  • Atmosferę zaufania - jeśli popełnisz błąd, coś ci się nie podoba lub ktoś Cię zdenerwuje, możesz o tym powiedzieć – jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę.
  • Elastyczność – możesz wziąć dzień wolny, zacząć pracę wcześniej lub później gdy nagle będziesz tego potrzebował
  • Pracę w zgranym zespole – spotykamy się ze sobą poza pracą, spędzamy wspólnie czas i integrujemy się.
  • Wynagrodzenie w przedziale 2700–4000 zł netto miesięcznie zależne od: stażu pracy, umiejętności i zaangażowania.

Warunkiem obowiązkowym jest posiadanie prawa jazdy kat. B.

Dobrze, aby osoba aplikująca posiadała minimum roczne doświadczenie handlowe. Takie zgłoszenia będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Dodatkowo ważne są dla nas następujące postawy życiowe:

  • Słowność i skrupulatność.
  • Potrzeba podnoszenia swoich kompetencji, by rozwijać się razem z firmą.
  • Komunikatywność, zarówno w rozmowach z klientami, jak i kolegami w firmie.
  • Umiejętność aktywnego słuchania klientów.
  • Pewność siebie.
  • Pozytywne nastawienie do życia.
  • Empatia, by lepiej zrozumieć potrzeby klientów.
  • Cierpliwość.
  • Odwaga, aby otwarcie mówić o tym, co Ci się nie podoba.

Zainteresowany?

Wyślij swoje CV w formacie PDF. Plik powinien mieć nazwę: "CV - Imię Nazwisko".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Uprzejmie prosimy o dołączenie do CV poniższego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV / CV i liście motywacyjnym dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Marcina Cichego prowadzącego działalność pod firmą Marcin Cichy Martdom, ul. 29 Listopada 22, 32-090 Słomniki, (dalej: Administrator);.

Prezentacja firmy

Jako firma zajmujemy się doradztwem i montażem drzwi, okien, paneli, bra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 704PLN - 5 548PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting