Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

Doradca Klienta

Polkowice,Ząbkowice Śląskie,Oława,Legnica,Wrocław,Świdnica,Kamienna Góra,Oleśnica,Lubin,Zgorzelec, dolnośląskie

eSmoking World - Chic Sp. z o.o. Sp.K.

Opis stanowiska pracy

Dołącz do nas!

eSmoking World jest częścią grupy CHIC. Mamy 800 specjalistycznych sklepów oraz aż 6000 punktów sprzedaży w całej Polsce. Produkujemy oraz sprzedajemy markowe papierosy elektroniczne, liquidy oraz akcesoria do e-palenia. Przyświecając nam dwie najważniejsze wartości: jakość i bezpieczeństwo.

W 2013 roku powołaliśmy instytucję badawczo-rozwojową - eSmoking Institute. Jest to pierwsza w Europie firma specjalizująca się w badaniach urządzenie i płynów do elektronicznego palenia. W 2014 roku zbudowaliśmy jeden z największych i najnowocześniejszych w Europie zakładów produkujących płyny nikotynowe do e-papierosów - eSmoking Liquids. Od 2015 roku jesteśmy częścią Grupy British American Tobacco. Jesteśmy największym branżowym pracodawcą, a duży zespół to duże możliwości rozwoju.

Chcemy Ci Zaoferować:

  • stabilne warunki pracy, bo wiemy, że poczucie bezpieczeństwa jest ważne
  • dobrze prosperujący system premiowania i wypłata zawsze na czas
  • możłiwość wzięcia udziałi w rekrutacjach, które dadzą Ci szansę na awans!
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • profesjonalne szkolenia i wsparcie działu technicznego
  • elastyczny grafik, bo zależy nam, żeby jak najlepiej wykorzystać Twój potencjał
  • pracę w zgranym zespole, który zawsze udzieli Ci wsparcia
  • niepowtarzalną atmosferę, która sprzyja efektywnej pracy

Oczekujemy od Ciebie:

  • chęci rozwoju i poszerzania swojej wiedzy oraz umiejętności
  • budowania razem z namu trwałych relacji z klientami
  • odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków
  • wykonywanie wyznaczonych zadań z zaangażowaniem
  • głośnego mówienia o swoich innowacyjnych i nieszablonowych pomysłach

Prezentacja firmy

eSmoking World jest częścią grupy CHIC.
Produkujemy oraz sprzedajemy markowe... papierosy elektroniczne, liquidy oraz akcesoria do e-palenia.
Mamy 800 specjalistycznych sklepów, w których pracują najlepiej wykwalifikowani doradcy w całej Polsce.
Nasze produkty sprzedajemy również w aż 6000 punktach sprzedaży, a to czyni z nas lidera branży. Nasz zasięg jest ogromny, a z każdym kolejnym rokiem rozwijamy się coraz bardziej.

W 2013 roku powołaliśmy do życia instytucję badawczo-rozwojową - eSmoking Institute.
Jest to pierwsza w Europie firma, która specjalizuje się w badaniach urządzeń i płynów
do elektronicznego palenia. Dwiema najważniejszymi dla nas wartościami są jakość
i bezpieczeństwo.

W 2014 roku zbudowaliśmy jeden z największych w Europie zakładów produkujących płyny nikotynowe do e-papierosów - eSmoking Liquids.
Odznacza się najnowocześniejszą technologią i najwyższymi standardami produkcji. Dostarcza swoje produkty do 300 miast w całej Polsce – to ogromny sukces!

Od 2015 roku jesteśmy częścią grupy British American Tobacco. To międzynarodowa firma tytoniowa, która swoje produkty sprzedaje na ponad 200 rynkach całego świata.

Czerpiąc nawzajem ze swojego doświadczenia, możemy osiągnąć jeszcze więcej!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Doradztwo / Konsulting