Doradca Klienta

Compensa

Krosno, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmująca się dystrybucją produktów i rozwiązań finansowych dużych Partnerów finansowych. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność. Dbamy zarazem o przyjazną atmosferę współpracy.

Twoja praca będzie polegała na:

  • Aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów
  • Profesjonalnym doradzaniu klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami na życie
  • Obsłudze bazy klientów
  • Budowaniu długotrwałych relacji z klientami

Do podjęcia współpracy z nami będziesz potrzebować:

  • Doświadczenia w aktywnej sprzedaży
  • Doświadczenia w pozyskiwaniu klientów biznesowych lub indywidualnych
  • Umiejętności w pracy na celach sprzedażowych
  • Znajomości technik sprzedaży
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Minimum średnie wykształcenie

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i systemie premiowo-prowizyjnym
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w branży ubezpieczeniowej
  • Profesjonalny system wdrożenia z dostępem do aplikacji mobilnej
  • Udział w ciekawych programach rozwojowych
  • Swoboda w działaniu wynikająca z zadaniowego czasu pracy

Prezentacja firmy

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Ubezpieczenia