Doradca Klienta

Kamienna Góra, dolnośląskie

Adreams

Opis stanowiska pracy

Adreams to zespół młodych, pracowitych ludzi, nie bojących się wyzwań.

Zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce poszukujemy pracownika na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Szukamy ludzi, którym chce się chcieć!

Dołącz do najlepszych!

Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę?

Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz i chcesz pracować w największej sieci handlowej w Polsce AGD/IT/RTV?

NA START OTRZYMASZ:

  • UMOWA BEZ OKRESU PRÓBNEGO
    - doceniamy Twoją pracę
  • NAJWYŻSZE ZAROBKI W BRANŻY
    - nieograniczone pieniądze w systemie premiowym
  • BOGATY PAKIET BENEFITÓW I UBEZPIECZEŃ
    - stawiamy na Twoje zdrowie
  • FUNDACJA STWORZONA DLA CIEBIE
    - pomagamy Twoim i Twoim bliskim

WSPÓLNIE BĘDZIEMY:

  • REALIZOWAĆ OCZEKIWANE CELE SPRZEDAŻOWE
  • DBAĆ O RZETELNĄ OBSŁUGĘ KLIENTA
  • KOMPLEKSOWO DORADZAĆ W ZAKRESIE OFEROWANEGO SPRZĘTU

DOŁĄCZ DO NAS

Nasza firma pomoże sprostać wyzwaniom jakie stawia Państwu jako pracodawcom rynek pracy.... Dzięki naszej wieloletniej strategii i doświadczeniu w zakresie HR jesteśmy realnym wsparciem dla wielu firm i organizacji. Jesteśmy najskuteczniejszą firmą na rynku w Polsce pod względem headhuntingu, sposobów dotarcia do kandydatów, badaniu kompetencji i umiejętności wspomagając się wieloma narzędziami z zakresu selekcji i rekrutacji.

Gwarantujemy że współpraca z nami rozwinie Twój biznes tak jak to sobie wymarzyłeś.
Zapraszamy do kontaktu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie