Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting – Rekrutacja, Szkolenia, Coaching
- ponad 20 lat doświadczenia w zakresie doradztwa personalnego, dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i rozwoju osobistego.
Gwarantujemy Rzetelność, Bezpieczeństwo, Partnerstwo

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Cała Polska/ Gdynia
Nr ref.: 69/07/2020

Twoje główne zadania będą polegać na:
• Obsługa klientów biznesowych i indywidualnych
• Pozyskiwanie nowych klientów
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Budowanie długo trwałych relacji z nowymi i obecnymi klientami

Oferujemy:
• Pracę w oparciu o umowę o pracę
• Pracę zdalną lub w siedzibie firmy w Gdyni
• Stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny powiązany z osiąganymi wynikami
• Pracę w firmie o ugruntowanej 20-letniej pozycji na rynku
• Wewnętrzne szkolenia produktowe i handlowe
• Zdobycie kontaktów, wiedzy i doświadczenia z obszaru sieci i bezpieczeństwa IT
• Możliwość awansu w strukturach firmy
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, oznaczone numerem referencyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Wymagania

Nasze wymagania to:
• Min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnych stanowisku
• Znajomość MS Office
• Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Dobra organizacja pracy własnej
• Umiejętność pracy w zespole
• Wykształcenie min. średnie
• Nastawienie na osiągnięcie wyznaczonego celu

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta