Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Doradca Klienta

Chorzów, Piekary Śląskie, Zabrze, śląskie

Sklepy Komfort S.A.

Opis stanowiska pracy

(CAŁY ETAT)

Miejsce pracy: Chorzów, Piekary Śląskie, Zabrze

Zakres odpowiedzialności:

  • Doradztwo i kompleksowa obsługa klienta
  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Odpowiedzialność za dokumentację sprzedażową i posprzedażową

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Nastawienie na sprzedaż i osiąganie wysokich wyników
  • Dobra organizacji pracy własnej
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Znajomość grupy produktów (mile widziana)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Wynagrodzenie podstawowe + premię
  • Benefity - opieka medyczna i karta sportowa w korzystnej cenie, świadczenia świąteczne
  • Pakiet szkoleń produktowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Liczne konkursy z nagrodami
  • Przyjazną atmosferę pracy

Sklepy KOMFORT S.A. to nowoczesna firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, należąca do... grupy spółek kontrolowanych przez Michała Sołowowa.
Jesteśmy liderem w swojej branży – nasza sieć sprzedaży obejmuje ponad 130 sklepów, z największą na polskim rynku ofertą paneli podłogowych, wykładzin, dywanów, podłóg drewnianych, drzwi oraz akcesoriów do montażu i pielęgnacji podłóg. Doskonale znamy trendy rynkowe i planujemy dalszy intensywny rozwój. Firma zatrudnia około 1000 pracowników.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż detaliczna / Handel , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Call Center / Telemarketing