Nationale-Nederlanden
Nationale-Nederlanden Nationale-Nederlanden Nationale-Nederlanden

Doradca Klienta

Od: Nationale-Nederlanden
Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz firmowych
  • Prowadzenie spotkań i rozmów z Klientami oraz utrzymywanie długookresowych relacji z nimi
  • Realizacja oczekiwanych celów sprzedażowych i zadań opartych na wyjątkowym podejściu do Klienta
  • Dbałość o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość
  • Komunikatywność i nastawienie na rozwój
  • Zainteresowanie współpracą w oparciu o umowę B2B

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta

To oferujemy

  • Twoje wynagrodzenie jest równie wysokie, co zaangażowanie. Premia? Prowizja? Ich wysokość nie ma górnej granicy
  • Możesz liczyć na realne możliwości rozwoju już od samego początku. Przecież nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu. My Ci podpowiemy co i jak, nawet w kwestii pozyskiwania klientów
  • Stanie w miejscu? Nie u nas. W każdej chwili możesz zdecydować, że obierasz kierunek rozwój. Menedżer Zespołu Sprzedaży – może za jakiś czas to będziesz Ty?
  • Nie będziesz samotną wyspą. Od samego początku możesz liczyć na wiedzę i wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów z zespołu.
  • Programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami np. wycieczki zagraniczne
  • Zapomnij o sztywnych ramach, bo czas Twojej pracy będzie elastyczny. Grafik dopasowujesz do swojego życia prywatnego. Nie na odwrót!
  • Pracę w wybranej przez Ciebie lokalizacji/miejscowości - stawiamy na elastyczność i otwarte podejście do współpracy

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.