Doradca klienta w sklepie internetowym - branża optyczna

Bezokularow.pl S.A.

Gniezno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Bezokularow.pl S.A. – dynamicznie rozwijający się sklep on-line sprzedający produkty specjalistyczne – soczewki kontaktowe oraz okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne – poszukuje doradcy klienta.

Doradca klienta w sklepie internetowym

Miejsce pracy: Gniezno

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Jesteś zainteresowany pracą w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie internetowej? Jeżeli tak, to właśnie Ciebie szukamy.

Jeżeli:

  • masz doświadczenie w branży optycznej lub soczewek kontaktowych,
  • potrafisz doradzać klientom w zakresie zapytań i sprzedaży oferowanych produktów i usług,
  • masz doświadczenie w pracy z klientami – w szczególności w kontakcie telefonicznym/mailowym,
  • potrafisz współpracować z młodym i przyjaznym zespołem,
  • jesteś samodzielny, komunikatywny, wielozadaniowy, sumienny,
    ... to nie czekaj i wyślij nam swoje CV!

Obowiązki, jakie przed Tobą stoją:

  • profesjonalna obsługa klienta internetowego w zakresie oferowanych produktów i usług,
  • stały kontakt z klientem za pośrednictwem telefonu (połączenia przychodzące i wychodzące), skrzynki elektronicznej, komunikatorów.

Jeżeli jesteś chętny do pracy – świetnie! Z naszej perspektywy mile widziane jest także:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - doradcy klienta w branży optycznej,
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (optometrysta, optyk),
  • doświadczenie w badaniu refrakcji oraz aplikacji soczewek kontaktowych (dodatkowy atut),
  • znajomość produktów (soczewki kontaktowe, oprawy okularowe, okulary przeciwsłoneczne, szkła korekcyjne) będzie dodatkowym atutem – najchętniej od strony użytkownika,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • motywacja do pracy.

Oferujemy ze swojej strony:

  • pracę w młodym zespole,
  • ciekawą pracę pełną wyzwań w nowoczesnej firmie,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w dobrze rozwiniętej firmie e-commerce.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Bezokularow.pl - jedna z czołowych firm w Polsce oferująca soczew... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie