Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kondydatów którzy chcą kontynuować lub rozpocząć swoją karierę w sektorze bankowości detalicznej.

Atuty pracodawcy to przewidywalność, bardzo uczciwe i atrakcyjne warunki wynagradzania, klarownie rozłożona odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwój kadry.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta w placówce Alior Banku w miejscowości Strzelce Opolskie.

Praca od zaraz!

Główne zadania osoby zatrudnionej na stanowisku Doradcy Klienta:

• obsługa klientów oraz sprzedaż produktów bankowych wedle standardów obowiązujących w całym banku

• realizacja indywidualnych i zespołowych planów sprzedaży

• aktywne pozyskiwanie klienta (telemarketing oraz działania zewnętrzne)

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie

• roczne doświadczenie na stanowisku sprzedażowym (doświadczenie w finansach będzie dodatkowym atutem)

• dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

• wysokie zdolności komunikacyjne

• nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

• determinacja w osiąganiu jak najlepszych rezultatów

Firma oferuje:

• umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu

• stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

• szkolenia zarówno przygotowujące do pracy jak i rozwojowe

• możliwość awansu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Placówki Partnerskie Alior Bank

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta