Opis stanowiska pracy

Superpolisa to ponad 250 nowoczesnych placówek mieszczących się zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie Polski. Jesteśmy nr. 1 w Polsce na rynku doradztwa ubezpieczeniowego. Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi na polskim rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Superpolisa poszukuje osób na stanowisko

Doradca klienta (praca stacjonarna w oddziale)

Miejsce pracy: Szczecin

Oferujemy:

- stabilną, etatową pracę na miejscu w placówkach doradztwa ubezpieczeniowego;
- możliwość awansu na wyższe stanowiska doradcze, zgodnie z wewnętrzną ścieżką kariery;
- możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia;
- pracę w zespole, w przyjaznej atmosferze.

Superpolisa wprowadza innowacyjne rozwiązania również w prowadzeniu rekrutacji: Interesujesz nas Ty, Twoje kompetencje a nie tylko doświadczenie, które posiadasz.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie;
- łatwość nawiązywania kontaktów;
- operatywność, umiejętność argumentowania;
- szybkie przyswajanie wiedzy;
- aktywna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych w placówce;
- umiejętność pozyskiwania klientów.

Prezentacja firmy

Największa w Polsce multiagencja ubezpieczeniowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia