Oferta wyróżniona

DORADCA KLIENTA - KONSULTANT DS.SPRZEDAŻY

Poznań, wielkopolskie

Biuro Podróży ATUR Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób, do pracy w salonie sprzedaży, do której zadań należeć będzie bezpośrednia obsługa klientów w zakresie doradztwa, przygotowania i sprzedaży ofert turystycznych wiodących na rynku touroperatorów, utrzymanie dobrej współpracy ze stałymi klientami, pozyskiwanie nowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy w branży turystycznej na podobnym stanowisku
  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy w biurze multiagencyjnym (bez ograniczeń do oferty 1 touroperatora)
  • znajomość produktu oraz popularnych destynacji turystycznych
  • znajomość obsługi komputera i systemów rezerwacyjnych
  • umiejętność pracy w zespole oraz organizacji czasu pracy
  • czynny udział w akcjach promocyjnych oraz lokalnych działaniach marketingowych
  • pozytywne nastawienie do klienta
  • wysoka komunikatywność i kultura osobista
  • zaangażowanie i nastawienie na cele, samodzielność

Oferujemy:

  • pracę w eleganckim salonie sprzedaży w ścisłym centrum Poznania (nie w galerii handlowej)
  • stałe i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do kwalifikacji
  • praca od poniedziałku do piątku + cykliczne dyżury w soboty 4h
  • wewnętrzne treningi, profesjonalne szkolenia w ramach sieci marki wakacje.pl
  • możliwość rozwoju w innych działach firmy
  • atrakcyjne warunki podróżowania, wyjazdy studyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami, informujemy że nie odsyłamy nadesłanych aplikacji. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o Ochronie Danych Osobowych.

ATUR Biuro Podróży, organizator turystyki samolotowej i autokarowej działający w branży... turystycznej od 1991 roku, właściciel salonu sprzedaży marki Wakacje.pl - największego multiagenta na polskim rynku turystycznym, poszukuje do pracy osoby otwartej, kreatywnej, zdeterminowanej i zaangażowanej w pracę, chcącej podjąć nowe wyzwania i zdobyć doświadczenie w branży turystycznej   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja