Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0123

Obowiązki:

Co będzie należało do Twoich obowiązków:
aktywne budowanie długotrwałych relacji z Klientami, obsługa kasowa,
profesjonalne doradztwo w zakresie produktów bankowych dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku prace administracyjno-biurowe związane ze stanowiskiem raportowanie wyników swojej pracy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • umiejętność rozmowy z klientami
  • biegła obsługa komputera
  • kurs obsługa klienta i techniki sprzedaży

Wykształcenie:

  • średnie branżowe

Miejsce pracy: Warszawska 68/1, 98-400 Wieruszów, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv do pracodawcy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy