Doradca klienta ds. dotacji, fotowoltaiki i modernizacji

I m eco sp. z o.o

Żory, Bielsko Biała, Katowice, Rybnik, Tychy, Żywiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem, firma I’M ECO specjalizująca się w we wnioskach o dotacje na modernizacje budynków jedno rodzinnych, w modernizacjach kotłowni i instalacji CO/CWU oraz fotowoltaice, poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca klienta ds. dotacji, modernizacji i fotowoltaiki na woj. śląskie

Co oferujemy:

  • innowacyjny zestaw produktów: od doradztwa, poprzez dotacje, na realizacji inwestycji kończąc;
  • szkolenie wstępne, szkolenia produktowe i sprzedażowe;
  • wsparcie na każdym etapie: przy wizycie u klienta, przygotowaniu rozwiązania dla każdego klient a na realizacji inwestycji i dotacji kończąc;
  • prowizyjny system wynagrodzenia – kilka prowizji z tytułu obsługi jednego klienta – u każdego klienta można zrealizować kilka tematów;
  • terminowe płatności;
  • możliwość zaliczkowania prowizji;
  • bonusy reklamowe;
  • bonusy paliwowe.

Wymagania

Kogo szukamy:

  • osób potrafiących pracować samodzielnie;
  • osób z doświadczeniem w sprzedaży;
  • osób prowadzących działalność gospodarczą lub gotowych ją założyć;
  • osób pozytywnych, optymistycznie nastawionych do każdego dnia;
  • osób zdeterminowanych, którym co dziennie „będzie się chciało”;
  • osób, które chcą zaistnieć w nowej branży ale też takich, które chcą poszerzyć portfel swoich produktów;
  • osób sumiennych, rzetelnych, systematycznych;

Prezentacja firmy

Firma I’M ECO powstała na bazie prowadzonej od 2011 roku działalności go... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 49 999PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatek paliwowy, materiały reklamowe, inne
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inne