Opis stanowiska pracy

„Twój czas jest ograniczony, więc nie marnuj go na bycie kimś kim nie jesteś” – Steve Jobs .

Jeśli w aktualnej sytuacji zawodowej czujesz, że Twój potencjał nie jest w pełni wykorzystany, dołącz do naszego doświadczonego, zgranego i stabilnego zespołu. Europejskie Biuro Ochrony Finansów to miejsce dla ambitnych ludzi, których zarówno rozwój zawodowy jak i finansowy nie jest skrępowany korporacyjnymi zasadami.

EBOF powstał z myślą o Przedsiębiorcach. Wieloletnie doświadczenie w windykacji, tysiące poprowadzonych spraw w Polsce i za granicą oraz niestabilność polskiego rynku sprawiły, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sektora B2B udostępniamy narzędzia chroniące pieniądze firm.

Aktualnie poszukujemy do pracy w Pionie Handlowym we Wrocławiu jednej osoby na stanowisko:

Doradcy Klienta Biznesowego

Czeka Cię ciekawa i pełna wrażeń przygoda w windykacji, gdzie spotkasz się z:

• nawiązywaniem i utrzymywaniem relacji handlowych z pozyskanymi Klientami z sektora B2B,

• współtworzeniem i rozwojem strategii sprzedażowej EBOF,

• budowaniem i realizacją założonych planów,

• sprzedażą usług związanych z kompleksową obsługą windykacyjną, a szczególnie:

a) przygotowywaniem propozycji uwzględniających indywidualne potrzeby Klienta,

b) nadzorowaniem procesu obsługi

c) organizowanie wideo spotkań,

d) współuczestniczenie i prowadzenie wideo konferencji,

e) prezentacja oraz negocjowanie warunków współpracy.

Aby skutecznie podjąć przygodę w branży windykacji B2B – są wskazane poniższe umiejętności :

• wykształcenie minimum średnie,

• doświadczenie w branży windykacji należności, im większe tym lepsze,

• wysoki poziom kultury biznesowej (podczas przygody spotkasz wielu ludzi na swojej drodze),

• łatwość nawiązywania kontaktu oraz umiejętność budowania relacji z Klientami,

• praca w zespole (jako drużyna gramy do jednej bramki),

• dobra organizacja pracy,

• kreatywność handlowa oraz dynamika działania,

• obsługa komputera,

• mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym.

Jeśli czujesz się na siłach to oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego w ramach współpracy z wysokiej klasy specjalistami tworzącymi zespoły w grupie spółek EBOF,

• stabilne warunki zatrudnienia, czyli:

a) stałe wynagrodzenie,

b) atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (od Ciebie tylko zależy jak wysokie),

• stałą opiekę nad pozyskanymi Klientami,

• forma zatrudnienia: umowa o pracę.

Możliwe, że poszukujemy w Pionie Handlowym właśnie Ciebie!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą opcji "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Europejskie Biuro Ochrony Finansów EBOF Sp. z o.o. Sp. K. to dyna... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta