Opis stanowiska pracy

• aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu mikroprzedsiębiorstw (do 5 mln zł obrotu rocznego)
• sprzedaż produktów i usług dedykowanych mikroprzedsiębiorstwom
• dbałość o realizację bieżących potrzeb klientów oraz dobór oczekiwanego produktu
• budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
• realizacja założonych planów sprzedażowych
• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

Wymagania

• minimum roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta z segmentu mikroprzedsiębiorstw
• znajomość produktów bankowych dedykowanych mikroprzedsiębiorstwom i znajomość lokalnej konkurencji
• znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem mikroprzedsiębiorstw, w tym rozliczających się w formie KPIR
• umiejętność budowania długofalowych relacji
• wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
• umiejętność pracy pod presją czasu
• mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• szkolenia wstępne organizowane przez Bank
• intensywny rozwój zawodowy i zaawansowany system szkoleń
• atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stałej miesięcznej podstawy oraz prowizji, której wysokość uzależniona jest od wielkości zrealizowanej sprzedaży

Prezentacja firmy

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość