Doradca Klienta Biznesowego (Nest Bank)

Pro-Maks Sp. z o.o. Sp. k.

Knurów, Radzionków, Radlin, śląskie

Od: Pro-Maks Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Knurów, Radzionków, Radlin

Rozwiń z nami skrzydła. Pracuj w Nest Banku. Dzięki możliwościom naszej infrastruktury Klient bez wychodzenia z firmy i bez zbędnych formalności może otrzymać decyzję kredytową.

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych, oraz realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych we współpracy z Klientami z sektora MŚP. Badanie potrzeb Klientów i wspieranie ich w wyborze najlepszych produktów i usług.

Nasze oczekiwania wobec przyszłego Doradcy:

  • Umiejętność profesjonalnej obsługi Klientów Biznesowych,
  • Łatwość nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z Klientami, w tym umiejętności samodzielnego pozyskiwania nowych klientów dla Banku,
  • Dokładność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność działania pod presją czasu,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw oraz znajomość produktów finansowych im dedykowanych będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej - nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

  • Podstawę + bardzo atrakcyjny system wynagradzania (średnia premia w zespole to 6000 zł brutto),
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy, skaner, drukarka),
  • Elastyczne godziny pracy i duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Samochód służbowy po okresie próbnym,
  • Profesjonalny pakiet szkoleń rozwijających kompetencje z zakresu sprzedaży i budowania relacji z Klientem oraz bezpośrednie wsparcie przełożonego na każdym etapie współpracy.