Doradca Klienta Biznesowego ds. Fotowoltaiki

Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

Edison Energia SA

Opis stanowiska pracy

Dołącz do nas! ... chyba, że obawiasz się wyzwań lub od pracy oczekujesz spokoju, prostych zadań i pracy do 15stej, wtedy zaaplikuj na inne stanowisko.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej
  • jesteś osobą nieprzeciętną
  • chcesz zarabiać dobre pieniądze - najlepsi zarabiają 200 tys. zł + rocznie
  • posiadasz wewnętrzny drive i energię
  • świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty na nowe doświadczenia
  • lubisz rywalizację i pracę w terenie
  • presja czasu i prędkość działania nie paraliżuje Cię a napędza

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • bardzo wysokie prowizje
  • auto służbowe i nowoczesne narzędzia pracy
  • abonamentowy, uczciwy produkt, którego klienci potrzebują (sprzedasz nawet własnej rodzinie)
  • stabilność dużej organizacji
  • energiczny zespół
  • awans dla najlepszych
  • pełne wsparcie doświadczonego managera
  • pakiet szkoleń rozwojowych i branżowych
  • konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
  • brak nonsensów korporacyjnych i polityki
  • szybka ścieżka decyzyjna
  • najbardziej rozwojowa branża w Polsce
  • zarząd zainteresowany opinią pracowników
  • prywatna opieka medyczna

Twoje zadania:

  • doradztwo klientom biznesowym w zakresie Fotowoltaiki
  • budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy
  • aktywna sprzedaż kompleksowego produktu instalacji fotowoltaicznych Edison Energia
  • raportowanie wyników sprzedaży

Prezentacja firmy

Edison Energia
to przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem w zakresie... odnawialnych źródeł energii.

Dzięki zdobytej wiedzy pomagamy polskim rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii na inteligentny. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych.

Przez stale rosnące ceny energii elektrycznej coraz więcej osób myśli o własnych panelach słonecznych, aby uniezależnić się od podwyżek i dodatkowych opłat.

Mamy świadomość, że nowy trend jakim jest zakładanie przydomowych elektrowni, rodzi wiele pytań i wątpliwości. Dlatego też stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Energetyka