Doradca handlowy - przedstawiciel fabryki

Carpet Studio Sp. z o.o.

44-240 ŻORY, śląskie

Opis stanowiska pracy

doświadczenia w sprzedaży wykładzin ( mile widziane wyposażenie wnętrz ),
aktywne pozyskiwaniu nowych i utrzymywaniu relacji z dotychczasowymi Klientami
praca na terenie całego kraju

Wymagania

◾Wysokiej kultury osobistej, uczciwości i odpowiedzialności
◾Zdecydowania, dużego zaangażowania, samodzielności w działaniu i pomysłowości
◾Biegłej znajomość pakietu MS Office
◾Prawo jazdy kat. B
◾Znajomości języka angielskiego
◾Doświadczenie w branży wykładzin będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma Carpet Studio jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi