Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Doradca Handlowy (marka premium)

Gdańsk, Tczew, Elbląg Wejherowo, pomorskie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Gdańsk, Tczew, Elbląg Wejherowo
NR REF.: 1095744

Twoja następna firma
Naszym Klientem jest globalnie działająca firma, skandynawski producent materiałów budowlanych. Jest to znana firma, marka premium, międzynarodowy lider w swojej dziedzinie.

Twoje następne stanowisko
Osoba na stanowisku Doradca Handlowy będzie odpowiedzialna za rozwijanie współpracy i budowanie relacji z klientami firmy, tj. deweloperzy, architekci, biura projektowe, dystrybutorzy w części województwa pomorskiego (głównie Trójmiasto i okolice). Do zakresu odpowiedzialności będzie należało: identyfikowanie potrzeb u klientów poprzez, realizowanie i opracowywanie planów sprzedażowych, przygotowanie ofert, prowadzenie negocjacji. Praca w trybie home office.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie w sprzedaży B2B. Mile widziani są Kandydaci z wykształceniem wyższym, technicznym. Oczekujemy komunikatywnej znajomości j. angielskiego, prawa jazdy kat. B i dyspozycyjności do wyjazdów. Szansa na sprawdzenie się na tym stanowisku ma osoba dobrze zorganizowania, umiejąca efektywnie zarządzać swoim czasem, kreatywana, komunikatywna, energiczna i umiejętnie budująca relacje.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, duże możliwości rozwoju, pakiety szkoleń, wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: samochód, laptop, telefon, iPad, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, pakiet socjalny, ubezpieczenie zdrowotne, a także dofinansowanie do karty sportowej.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo