Doradca Handlowy Fotowoltaika - OZE - B2B

TAF

31-215 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy z branży Odnawialnych Źródeł Energii, poszukujemy specjalisty z zakresu doradztwa oraz sprzedaży przemysłowych instalacji fotowoltaicznych.

Rozwój rynku OZE znacząco przyśpieszył w ostatnim czasie, co sprawia, że dla doświadczonych oraz kompetentnych doradców handlowych, oferuje on obecnie jeszcze większe możliwości niż dotychczas.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i wieloletniej działalności, nasz partner jest w stanie zapewnić swoim doradcom nie tylko podstawowe wsparcie sprzedażowe, takie jak narzędzia pracy czy profesjonalne szkolenia potwierdzone certyfikatami jednostek naukowych, specjalizujących się w kształceniu z tematyki OZE, ale także oferuje dedykowaną telefonistkę dostarczającą kontakty sprzedażowe. Dodatkowo do dyspozycji jest pełne wsparcie merytoryczne ze strony Polskiego Programu Badawczego OZE, a także członków Polskiej Izby Audytorów Energetycznych, z którymi to firma ściśle współpracuje.

Żadna z firm konkurencyjnych nie posiada tak rozwiniętego zaplecza naukowego, pozwalającego osiągać maksymalny poziom sprawności wykonywanych instalacji i gwarantować Klientom wysoki zysk inwestycyjny, co gwarantuje, że praca przedstawicieli jest znacznie skuteczniejsze. Wsparcie naukowe pozwala także na uczestnictwo doradców w prowadzonych inicjatywach badawczych, co zapewnia systematyczny rozwój oraz wiele dodatkowych korzyści.

Renoma firmy, a także podejmowane przez nią inicjatywy społeczne, mające na celu propagowanie energetyki odnawialnej, oferują szerokie spektrum argumentów sprzedażowych, pozwalających w klarowny sposób wykazać klientom bezpieczeństwo i opłacalność przedsięwzięcia oraz wiarygodność firmy jako wykonawcy.

Jeśli posiadacie Państwo doświadczenie w branżach z dziedziny energetyki i chcielibyście pracować bądź rozwijać swoją działalność, w najbardziej perspektywicznej branży jaka obecnie istnieje w Polsce, polecamy odpowiedzieć na nasze ogłoszenie.

Oferujemy:

• Bardzo dogodne warunki zatrudnienia.
• Szeroką gamę wysokiej jakości usług i produktów z zakresu energetyki odnawialnej.
• Konkurencyjne ceny osiągnięte dzięki długoletniej współpracy z renomowanymi dostawcami, gwarantującymi wysoką jakość technologiczną.
• Pełne wsparcie szkoleniowe, marketingowe oraz sprzedażowe.
• Umowa z nami nie wiąże się z zakazem konkurencji, pomagamy także rozwiązać takową z obecnym pracodawcą.

Wymagania

• Profesjonalizmu
• Zaangażowania
• Rzetelności
• Uczciwości
• Motywacji do rozwoju

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa - www.1843.pl Nowy Początek / Agencja Kreatywna oferuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
sky is the limit
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi