Doradca Handlowy - Elektryk - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Techniczno – Handlowego - Elektryka

Doradca Handlowy - ElektrykMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • realizacja planów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • doradztwo i rozwiazywanie problemów technicznych i handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • uczestnictwo w szkoleniach produktowych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie elektryczne lub pokrewne
  • doświadczenie w branży elektrycznej – w  wykonawstwie robót elektrycznych, teletechnicznych lub przy produkcji rozdzielnic niskiego napięcia – minimum 2 lata
  • umiejętność czytania projektów elektrycznych
  • znajomość aparatury niskiego napięcia
  • predyspozycje sprzedażowe
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • motywacja do pracy w sprzedaży, wola walki, determinacja w działaniu
  • prawo jazdy kat. B.
  • mile widziana znajomość AutoCada

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe
  • System premiowy
  • Narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.