Doradca Finansowy

Phinance S.A.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dorardca Finansowy z pełnym szkoleniem!

ZAPEWNIAMY:

  • Wyspecjalizowany kurs przygotowujący do wykonywanego nowego zawodu.
  • Profesjonalne kursy szkoleniowe zakończone certyfikatami.

  • Szkolenia praktyczne prowadzone w oddziałach przez trenerów i najlepszych praktyków.

  • Opieka kierownika w każdy: momencie wdrożenia.

  • Preferencyjny system wynagrodzeń dla nowych pracowników.

  • Transparentne i pewne zasady wynagradzania.

  • Gwarancja możliwości rozwoju zawodowego wg. różnych ścieżek kariery (asystent doradcy, doradca finansowy, kredytowy, ubezpieczeniowy, majątkowy, inwestycyjny, kierownik oddziału)

  • Elastyczny czas pracy pozwalający łączyć pracę z nauką, pasją lub innymi aktywnościami.

  • Pozytywna atmosfera w pracy.

  • Liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, imprezy integracyjne.

TWÓJ DZIEŃ W PRACY

  • Analiza potrzeb finansowych klienta (przeprowadzona na żywo lub on-line).

  • Dbanie o długotrwałe relacje z klientem.

  • Przygotowanie ofert i rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami klienta (przy pełnym wsparciu kierownika).

  • Pośrednictwo w zawieraniu oraz optymalizacji umów finansowych.

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, podnoszących kwalifikacje i poszerzających wiedzę.

Wymagania

  • Wysoka kultura osobista
  • Otwartość
  • Komunikatywność
  • Chęci pogłębiania wiedzy i rozwoju
  • Zaangażowania
  • Ambicji
  • Chęci bycia wynagradzanym za osiągnięty wynik a nie przepracowany czas.

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą niezależną firmą pośrednictwa finansowego, której mi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Pieniężne, liczne programy motywacyjne w tym wyjazdy zagraniczne, bony podarunkowe, opcjonalnie ubezpieczenie medyczne i Multisport
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi