Opis stanowiska pracy

Jeżeli posiadasz wykształcenie min. średnie, nie masz problemów z nawiązywaniem kontaktów, masz silną determinacje w osiąganiu nowych celów, cechuje cię kreatywność i zdolnośc do samodzielnej pracy – przyłącz się do nas i zostań:

Doradcą Finansowym

Z naszej strony otrzymasz:

  • profesjonalne szkolenia
  • sprawdzony system pracy, wsparcie IT
  • miłą i serdeczną atmosferę, brak limitów
  • bogatą ofertę produktów finansowych
  • możliwość indywidualnego rozwoju
  • współpracę opartym na wzajemnym partnerstwie
  • szansę zdobycia niezależności finansowej

Do obowiązków Doradcy Finansowego należy kontakt z Klientami i przedstawianie im najlepszych ofert finansowych. Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi, a Klientom prezentujemy oferty tych, które mogą zaproponować najdogodniejsze warunki. Rolą doradcy finansowego jest przedstawienie zalet i wad poszczególnych propozycji, wytłumaczenie zawiłości prawnych i wybór spośród wielu ofert tych, które są najkorzystniejsze.

Najwięcej czasu doradca poświęca na osobisty kontakt z osobą zainteresowaną naszymi usługami. Praca doradcy to przede wszystkim spotkania z Klientami. To praca dla osób lubiących kontakt z ludźmi i chcących im pomagać.

Spotkania z Klientami to wielka zaleta pracy doradcy finansowego. Dobieranie właściwej oferty do potrzeb i możliwości Klienta jest bardzo ciekawym i wciągającym zajęciem. Jednak nie jest to łatwe. Z dwóch powodów. Po pierwsze, trzeba dobrze poznać wiele dostępnych ofert, a po drugie trzeba nauczyć się rozmawiać z ludźmi.

Umiejętności interpersonalne są kluczową cechą decydującą o tym, czy doradca finansowy będzie dobrze wypełniał swoje obowiązki. Sztuką jest wzbudzić zaufanie Klienta i pokazać, że rolą doradcy jest mu pomóc. Oprócz doskonałych umiejętności rozmowy, słuchania, ważne są też umiejętności prezentacji i negocjacji.

Firma Profit Doradcy Finansowi Sp. z o.o. jest jedną z najdłużej działaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2022
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Ubezpieczenia

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi