Doradca energetyczny - Specjalista - Fotowoltaika

Opole, opolskie

Expert System Group

Opis stanowiska pracy

Jedna z najlepszych firm fotowoltaicznych w kraju poszukuje doradców/specjalistów w branży OZE. Jeżeli masz dość pustych ofert pracy, w których obiecują Ci zarobki rzędu kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy złotych bez żadnego doświadczenia

- to świetnie trafiłeś.

Expert System Group to solidna marka na rynku fotowoltaicznym, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem jako doradcy techniczni, specjaliści w sprzedaży bezpośredniej, monterzy oraz serwisanci. Wynosząc ogromne, wieloletnie doświadczenie z największych firm w Polsce i Europie stworzyliśmy coś wyjątkowego, co odciśnie swój ślad na krajowym rynku OZE. Dbając o jakość obsługi, sprzętu wykonania instalacji, bardzo szybko zwiększamy swoje zasięgi, dlatego też poszukujemy specjalistów w kolejnych województwach.

Kogo szukamy? Właśnie Ciebie!

To znaczy doradcy technicznego, który dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i rzetelnej obsłudze nie będzie wprowadzał klienta w błąd i naciągał go na podpisanie umowy. Przyświeca nam idea Fair Play i tylko takie podejście do pracy jest u nas respektowane. Osoby świadomej tego, że długotrwałe relacje to podstawa biznesu,

w którym im większe zaangażowanie tym wyższe dochody.

Czego oczekujemy?

  • samodzielnego myślenia (wymóg konieczny)
  • wysokiej determinacji w dążeniu do sukcesu swojego oraz firmy
  • chęci dokształcania się na naszych szkoleniach oraz poza nimi
  • świadomości branży i produktów
  • sumiennego wypełniania dokumentów
  • znajomości zasad współpracy B2B
  • umiejętności organizowania swojej pracy
  • prawa jazdy kat. B
  • własnego laptopa, telefonu i samochodu

Co oferujemy?

  • unikalne szkolenia wdrożeniowe
  • cykliczne szkolenia online (techniczne, sprzedażowe, etc.)
  • bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne, zależne tylko od Twojego zaangażowania – SKY IS NOT THE LIMIT
  • możliwość rozwoju i tworzenia własnego zespołu sprzedażowego
  • swobodę w działaniu przy zachowaniu wysokich standardów firmy
  • nienormowany czas pracy
  • specjalne dodatki dla najlepszych doradców
  • atrakcyjne wyjazdy i imprezy integracyjne

Jeżeli jesteś ambitny, nie boisz się wyzwań na drodze do dużych zarobków

i odpowiedzialności za swoją pracę – szukamy właśnie Ciebie!

Prosimy również o zawarcie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnych i przyszłych

rekrutacji w ESG (Expert System Group)”

Expert System Group to solidna marka na rynku fotowoltaicznym, którą tworzą ludzie z... wieloletnim doświadczeniem jako doradcy techniczni, specjaliści w sprzedaży bezpośredniej, monterzy oraz serwisanci. Wynosząc ogromne, wieloletnie doświadczenie z największych firm w Polsce i Europie stworzyliśmy coś wyjątkowego, co odciśnie swój ślad na krajowym rynku OZE. Dbając o jakość obsługi, sprzętu i wykonania instalacji, bardzo szybko zwiększamy swoje zasięgi.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
5.000,00 zł - 30.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Programy motywacyjne, bonusy sprzedażowe
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Energetyka , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis