Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o. Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.
"Motoryzacja to dla nas pasja, radość i styl życia.
Wszyscy utożsamiamy się z marką, która jest każdemu z nas bliska."
Toyota Nowakowski istnieje na rynku już od 27 lat. Pierwszy nasz salon powstał w Świebodzicach w 1991 roku. Cały czas się rozwijamy. W tej chwili Grupa Toyota Nowakowski posiada już trzy salony na Dolnym Śląsku– w Bielanach Wrocławskich, w Wałbrzychu i w Jeleniej Górze. Dla nas motoryzacja to pasja, a marka Toyota niezmiennie pozostaję jedną z najsilniejszych marek na rynku.

Doradca ds. sprzedaży samochodów używanych

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, Wałbrzych, Jelenia Góra

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisko będzie m.in. doradzać klientowi w zakupie samochodu używanego z oferty dilera (telefonicznie i osobiście), aktywnym pozyskiwaniem nowych klientów, realizacją założonych celów sprzedażowych, udzielaniu wstępnych informacji o możliwościach finansowania zakupu samochodu, przygotowywać dokumentację do transakcji, utrzymywać dobre relacje z klientami prowadzące do kolejnych zakupów w przyszłości, wydaniem samochodu klientowi po sprzedaży z omówieniem jak go użytkować.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • bardzo wysoka kultura osobista;
  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętności organizacyjne;
  • prawo jazdy kat. B – czynnie
  • dokładność, uczciwość, sumienność, samodzielność, dynamika w działaniu
  • dobra znajomość obsługi komputera;
  • łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność
  • doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami;
  • wyjątkowe umiejętności budowania pozytywnych relacji

Oferujemy:

  • zatrudnienie u uczciwego pracodawcy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na Dolnym Śląsku i w branży
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy
  • regularne szkolenia
  • pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.
Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.   Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.   Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.    Toyota Bielany Nowakowski Sp. z o.o.