Home Broker  S.A.

Doradca ds. Nieruchomości

Miejsce pracy: Wrocław, Świdnica, Jelenia Góra
Jesteśmy największą w Polsce firmą doradczą zajmującą się sprzedażą i wynajmem nieruchomości oraz największym brokerem rynku pierwotnego. Jako jedyni na rynku, świadczymy zintegrowaną usługę doradztwa związanego z zakupem nieruchomości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę internetową www.homebroker.pl

Praca w Home Broker wiąże się przede wszystkim z niezależnością i profesjonalizmem. To dążenie do sukcesu, satysfakcjonujące wynagrodzenia, atrakcyjne benefity i ciągły rozwój osobisty. Do współpracy zapraszamy osoby przedsiębiorcze, zaangażowane, z pozytywną energią. Stawiamy na najwyższą jakość obsługi i przygotowanie merytoryczne doradców, dlatego oferujemy też liczne szkolenia.
Elastyczny czas pracy
U nas odnajdziesz równowagę między pracą zawodową a życiem osobistym.
80h szkoleń
To dopiero początek. Potem czekają Cię szkolenia produktowe i sprzedażowe.
Prestiż i zarobki
Dajemy Ci możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów i pracy w prestiżowym zawodzie.
Praca dla każdego
90% naszych Doradców wcześniej pracowało w innych branżach. Twoje doświadczenie życiowe może Ci tylko pomóc w osiągnięciu sukcesu.

Opis stanowiska i zadań:

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami
  • Budowanie bazy ofert
  • Przygotowywanie i prezentacja oferty nieruchomości
  • Reprezentowanie Klienta i udział w procesie finalizacji transakcji
  • Utrzymywanie pozytywnych, trwałych relacji z Klientami
  • Stała współpraca z Oddziałem
  • Monitorowanie rynku nieruchomości

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w najbardziej dynamicznej branży
  • 80h intensywnego szkolenia wstępnego
  • Możliwość zdobycia nowego zawodu
  • Ponadprzeciętne zarobki (podstawa + atrakcyjny system prowizyjny)
  • Fantastyczną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego Zespołu
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia: laptop, telefon, crm
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet rekreacyjno-sportowy
  • Dofinansowanie do kursów językowych

Dołącz do grona profesjonalistów
Home Broker
Prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj" znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.