Doradca ds. nieruchomości

AJ Nieruchomości

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracujemy w oparciu o długoletnie doświadczenie, wypracowane wartości, fachową wiedzę i skuteczność w działaniu.

Nasze sukcesy odnotowujemy przede wszystkim w segmencie nieruchomości gruntowych, mieszkaniowych oraz rynku deweloperskiego.

Posiadamy wielu zadowolonych klientów, którymi chwalimy się na naszych stronach internetowych.

Poszukujemy osoby, które cenią samodzielność, ale są wewnętrzenie zmotywowane do osiągania sukcesów.

Chcesz dalej rozwijać skrzydła ? Zapraszamy do AJ Nieruchomości.

TWOJE ZADANIA:

  • Przygotowywanie dokumentacji nieruchomości,
  • Pomoc w pozyskiwaniu nieruchomości,
  • Organizacja i monitoring transakcji,
  • Obsługa stałych klientów,
  • Współpraca z zespołem specjalistów m.in. z zakresu architektury, geodezji i finansów.

ZAPEWNIAMY:

  • Współnie stworzony system rozliczeniowy,
  • Nieograniczone zarobki,
  • Podstawowe i specjalistyczne SZKOLENIA z dziedziny nieruchomości gruntowych i rynku deweloperskiego,
  • Pracę w nowoczesnych WARUNKACH,
  • ATMOSFERĘ wsparcia,
  • ELASTYCZNY czas pracy pozwalający na dużą samodzielność,
  • Dostęp do wiedzy praktycznej od jednego z najlepszych fachowców z branży nieruchomości w Poznaniu.

Wymagania

Chcielibyśmy spotkać się z osobami, które myślą podobnie do nas i ...

  • mają poczucie humoru,
  • chcą być traktowane po partnersku,
  • są samodzielne,
  • które dobrze się czują w kontaktach z ludźmi,
  • sporym atutem będą ukończone studia z gospodarki przestrzennej,
  • są kreatywne,
  • posiadają wewnętrzną motywację i angażują się w swoje zadania,
  • zapraszamy również osoby bez doświadczenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AJ Nieruchomości z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Prezentacja firmy

AJ Nieruchomości to miejsce z doskonałą atmosferą, gdzie pracują wspania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 200PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta