Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/10/2017.

Doradca ds. Nieruchomości

Opole, opolskie

Home Broker S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska i zadań:

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami
  • Budowanie bazy ofert
  • Przygotowywanie i prezentacja oferty nieruchomości
  • Reprezentowanie Klienta i udział w procesie finalizacji transakcji
  • Utrzymywanie pozytywnych, trwałych relacji z Klientami
  • Stała współpraca z Oddziałem
  • Monitorowanie rynku nieruchomości

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w najbardziej dynamicznej branży
  • 80h intensywnego szkolenia wstępnego
  • Możliwość zdobycia nowego zawodu
  • Ponadprzeciętne zarobki (podstawa + atrakcyjny system prowizyjny)
  • Fantastyczną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego Zespołu
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia: laptop, telefon, crm
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet rekreacyjno-sportowy
  • Dofinansowanie do kursów językowych

Jesteśmy największą w Polsce firmą doradczą zajmującą się sprzedażą i wynajmem... nieruchomości mieszkaniowych oraz największym brokerem rynku pierwotnego. Jako jedyni na rynku, świadczymy zintegrowaną usługę doradztwa związanego z zakupem nieruchomości.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Nieruchomości , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting