Doradca ds. Kredytów Firmowych

Newpoint Finance

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Newpoint Finance sp. z.o.o. sp. kom. działa nieprzerwanie od 2007 roku. Jesteśmy skoncentrowani na oferowaniu usług skierowanych przede wszystkim do mikro przedsiębiorców, a także małych i średnich firm. Nasza oferta zawiera również ciekawe propozycje dedykowane Klientom indywidualnym.

Potencjałem naszej firmy są przede wszystkim ludzie, którzy posiadają odpowiednie kompetencje, przygotowanie zawodowe a w szczególności wieloletnie doświadczenie zdobyte w różnych podmiotach branży finansowej w szczególności bankach i firmach doradztwa kredytowego.

Fundamentem naszej działalności jest doradztwo oraz organizacja finansowania różnego typu potrzeb Klientów w oparciu o kapitał dostarczany przez banki oraz fundusze pożyczkowe.

Twoje zadania:

  • aktywna obsługa leadów i pozyskiwanie klientów z segmentu małych i średnich firm.
  • kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych.
  • realizacja planów sprzedażowych, dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej firmy.
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • doświadczenie min. 2 letnie w sprzedaży produktów finansowych dla firm
  • znajomość produktów kredytowych kierowanych do klienta biznesowego,
  • znajomość zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej (formy prowadzenia działalności, formy opodatkowania, sprawozdawczości),
  • wiedza z zakresu oceny i weryfikacji dokumentacji finansowej firmy pod kątem określenia możliwości kredytowania,
  • umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu/usługi,
  • nawiązywania i utrzymywania relacji, nastawienie na cel i rezultat, inicjatywa i dynamizm w działaniu, samodzielność, systematyczność.

Prezentacja firmy

Tworzymy rozwiązania IT dla potrzeb korporacji oraz klientów biznesowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Bankowość