Doradca d/s nieruchomości

Józef Kufel nieruchomości

Żywiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!
Agencja nieruchomości „Józef Kufel Nieruchomości” działa na rynku obrotu nieruchomości nieprzerwanie od 1993 roku. Posiadamy praktyczną wiedzę i przeszło 20-letnie doświadczenie. Obsługujemy lokalny rynek nieruchomości obejmujący miasta: Żywiec, Bielsko-Biała, Szczyrk, Wisła, Ustroń, Skoczów, Cieszyn oraz ich okolice.
Nasze biuro oferuje nowoczesne pośrednictwo
U nas nauczysz się jak współpracować z klientami. Nauczymy Cię profesjonalnego przygotowania oferty i realizowania całego procesu sprzedaży
Nauczysz się używać najnowszych technik prezentacji nieruchomości i obsługi klienta przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Pokażemy też jak optymalnie zarządzać swoim czasem.
KOGO SZUKAMY?
Przede wszystkim szukamy osób które będą pomagać naszym Klientom w podejmowaniu trafnych decyzji o zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Doradca ds. nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości musi:
• być samodzielny i odważny;
• mieć doświadczenie w pracy jako handlowiec, niekoniecznie w branży nieruchomości;
• wierzyć w siebie i w to co robi;
• potrafić słuchać potrzeb Klientów;
• podchodzić do każdych wyzwać z optymizmem;
• być uczciwym i lojalnym względem partnerów i Klientów;
• być pracowity i wytrwały w dążeniu do celu;
• chcieć rozwijać się, stale podnosząc swoje kwalifikacje;
• mieć poczucie humoru i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
JAKIE BĘDĄ OBOWIĄZKI AGENTA NIERUCHOMOŚCI?
Do obowiązków doradcy ds. nieruchomości należeć będzie m.in.:
• nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami zainteresowanymi sprzedażą nieruchomości;
• zawieranie i realizacja umów pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości;
• doradzanie Klientom w zakresie przygotowania nieruchomości do sprzedaży;
• organizacja i realizacja sesji fotograficznych, które zapewnią odpowiednie zaprezentowanie nieruchomości w serwisie firmowym oraz portalach internetowych;
• gromadzenie dokumentacji potrzebnej do wprowadzenia oferty na rynek;
• wprowadzanie ofert do systemu reklamy, monitorowanie skuteczności reklamy oraz informowanie klientów o efektach pracy biura nieruchomości;
• prezentowanie nieruchomości zainteresowanym Klientom;
• wspieranie procesu negocjacji pomiędzy właścicielami nieruchomości a klientami zainteresowany ich zakupem;
• przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do zawarcia transakcji;
• nawiązywanie kontaktów i utrzymywanie relacji z klientami zainteresowanymi zakupem nieruchomości;
• wyszukiwanie odpowiednich nieruchomości dla poszukujących i doradzanie w procesie zakupu.

Wymagania

Przede wszystkim zwrócimy uwagę czy:
• masz wykształcenie minimum średnie;
• jesteś pracowity i punktualny;
• masz podstawową wiedzę na temat rynku nieruchomości;
• dysponujesz własnym samochodem.

Prezentacja firmy

Firma Józef Kufel Nieruchomości dba o dobre relacje z Klientami oraz wza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi