DORADCA BANKOWOŚCI PRZEDSIĘBIORSTW

Chojnice, Czersk, Człuchów, Miastko, Starogard Gdański, pomorskie

PKO Bank Polski

Opis stanowiska pracy

Centrum Bankowości Przedsiębiorstw / Biuro Bankowości Przedsiębiorstw w Gdyni

Nr ref.: GDD/MP/01/2019

Główne zadania:

  • budowanie i rozwijanie własnego portfela klientów instytucjonalnych
  • efektywna realizacja indywidualnego celu sprzedażowego
  • kompleksowa obsługa przedsiębiorców w zakresie produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych
  • wstępne analizowanie danych finansowych firm
  • poszerzanie zakresu współpracy z klientami, w szczególności poprzez sprzedaż im nowych produktów i usług
  • udział w realizacji działań promocyjnych i marketingowych dotyczących produktów oraz kampanii dla klientów
  • współpraca w zakresie realizowanych zadań z właściwymi merytorycznie jednostkami i komórkami organizacyjnymi Centrali, podmiotami Grupy Kapitałowej Banku

Oczekujemy:

  • doświadczenia min. 2 lata w pracy związanej z pozyskiwaniem i obsługą firm z segmentu 5-30 mln obrotu rocznego
  • doświadczenia w pracy związanej z samodzielnym pozyskiwaniem i obsługą klientów instytucjonalnych
  • umiejętności rozpoznawania potrzeb klientów i budowania z nimi długotrwałych relacji
  • entuzjazmu i chęci osiągania wyznaczonych celów
  • wiedzy z zakresu ekonomii i bankowości
  • znajomości rynku przedsiębiorstw
  • dynamizmu i samodzielności w działaniu
  • dobrej organizacji czasu pracy
  • wykształcenia wyższego
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Termin zgłoszeń: 20 lutego 2019r.

Od 100 lat codziennie dostarczamy naszym klientom rozwiązania finansowe, koncentrując... się na ich potrzebach. Konsekwentnie zmieniamy się, inwestujemy
w rozwój i odpowiedzialnie wdrażamy nowoczesne technologie. Jesteśmy dumni z naszej historii i polskich korzeni. Chcemy nadal mieć pozytywny wpływ na ludzi, firmy, kulturę
i środowisko. Jako jeden z największych banków w Europie Środkowej i Wschodniej odpowiedzialnie dbamy o interesy akcjonariuszy, klientów, pracowników i społeczności lokalnych.

Stawiamy na różnorodność, dlatego zapraszamy do naszego zespołu osoby, które ukończyły różne kierunki studiów. Chcesz współtworzyć nowoczesny polski Bank otwarty na klientów - czekamy na Ciebie!

PKO Bank Polski jako stabilny pracodawca zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Szeroka oferta oraz duża skala działania Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych. Z myślą o młodych i ambitnych ludziach stworzyliśmy ofertę płatnych staży i praktyk.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Bankowość , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management