Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/11/2017.

Doradca Bankowości Detalicznej w oddziale SMART

30-644 Kraków, małopolskie

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Opis stanowiska pracy

Do naszego Oddziału SMART poszukujemy obecnie Doradców! Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, jesteś otwarty na kontakt z Klientem i chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe w jednym z najbardziej rozpoznawalnych banków na świecie – aplikuj! Może to właśnie Ciebie szukamy?

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Współudział w realizacji planu sprzedaży oddziału
  • Edukacja i wsparcie klienta w zakresie samoobsługi bankowości elektronicznej
  • Umiejętne wykorzystanie dostępnych w oddziale narzędzi marketingowych do prezentacji produktów oferowanych przez Bank
  • Udział w akcjach mikromarketingowych poza oddziałem
  • Zapewnienie aktualnym i potencjalnym klientom wysokiej jakości, zindywidualizowanej obsługi bankowej

Oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane  doświadczenie w obsłudze oraz budowaniu relacji z klientem
  • Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
  • Swoboda w obsługiwaniu nowoczesnych sprzętów elektronicznych – tablety, smartfony, ekran dotykowy
  • Umiejętność prezentacji, efektywnej komunikacji i budowania relacji
  • Cierpliwość, umiejętność badania potrzeb oraz tłumaczenia i proponowania rozwiązań
  • Elastyczność, szybkość reagowania i dostosowania się do zmian

Wymagania

 Oferujemy:

  • Motywujący system premiowy
  • Pracę w dynamicznym i zgranym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku i pracy w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zachęcamy również do zapoznania się ze specyfiką pracy w oddziałach SMART!

Citi Handlowy to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce. Łączymy... doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów, stanowiąc integralną część globalnej sieci Citi. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta , Praca Bankowość , Praca Finanse