Dołącz do zespołu operatorów maszyn od zaraz!

CONTRAIN GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dla oddziału Firmy w Pabianicach, ze 100-letnim doświadczeniem, specjalizującym się w produkcji oświetlenia przedniego, sygnalizacyjnego, wewnętrznego dla ekskluzywnych marek samochodowych, który jest światowym liderem technologii światła poszukujemy pracowników produkcji na stanowiska:

  • Nastawiacz maszyn
  • Mechanik

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn do produkcji żarówek i komponentów
  • Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn – konserwacja i przeprowadzanie drobnych napraw
  • Obsługa komputera
  • Realizacja założonych celów
  • Aktywny udział w programach poprawiających efektywność i bezpieczeństwo pracy

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Uważność, szybkość reakcji
  • Zamiłowanie do majsterkowania
  • Mile widziane wykształcenie techniczne i/lub doświadczenie w obsłudze maszyn

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP
  • Dodatek stażowy, kartę Multisport, dofinansowanie do wakacji, premię świąteczną
  • +20% dodatku za pracę w godzinach nocnych
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Podsumowania roczne z możliwością zwiększenia wynagrodzenia
  • Możliwość awansu zarówno poziomego jak i pionowego
  • Pracę w systemie 3-zmianowym, IV-brygadowym
  • Za pracę w systemie równoważnym +20% dodatku do wynagrodzenia
  • Sprawny i przejrzysty proces rekrutacji
  • Profesjonalną obsługę administracyjną

Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5 612

Prezentacja firmy

Od 1998 roku nieustannie poszukujemy nowoczesnych rozwiązań z obszaru HR... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji