Dołącz do Światowego Lidera Produkcji Motoryzacyjnej w Rybniku!

OTTO Work Force

Rybnik, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Rybnik

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

Rozwój w prestiżowej firmie motoryzacyjnej? Mamy dla Ciebie idealne miejsce! Pracuj dla jednego z czołowych producentów oryginalnych części samochodowych! Właśnie teraz poszukujemy osób pełnych pasji i zaangażowania do naszego zespołu w Rybniku.

Co oferujemy?

Stanowisko pracy: Praca na linii produkcyjnej specjalizującej się w układach wydechowych, tłumikach i rurach giętych.

Wynagrodzenie: 3100-4700 zł NETTO

Lokalizacja: Rybnik

Korzyści:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową,
  • SUPER premie stanowiskowe (+15%),
  • bonusy za pracę w nocy (+20%), nadgodziny (+50%), dni świąteczne (+100%),
  • możliwość cotygodniowej wypłaty na poczet wynagrodzenia,
  • płatne urlopy i zwolnienia lekarskie.

Obowiązki:

  • praca przy linii produkcyjnej wraz z obsługą maszyn,
  • kontrola jakości,
  • utrzymywanie miejsca pracy w czystości.

Jak do nas dołączyć? Zostaw swoją aplikację, a my zapewnimy Ci bezpłatne szczegółowe doradztwo oraz możliwość pracy w jednej z najbardziej innowacyjnych i rozwijających się branż na świecie.

Kliknij "Aplikuj" i dołącz do globalnej rodziny motoryzacyjnej. Nasz rekruter przekaże Ci więcej informacji!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.