Document Review Specialist with Dutch

HAYS

Warszawa/Gdańsk/Lublin, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Warszawa/Gdańsk/Lublin
NR REF.: 1183019

Aktualnie dla naszego Klienta firmy z branży konsultingowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Weryfikacja oraz analiza dokumentów

  • Porównywanie danych pomiędzy systemami i plikami bazowymi

  • Sprawdzanie poprawności korespondencji pod kątem AML

Wymagania:

  • Znajomość języka niderlandzkiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie za naszym pośrednictwem na podstawie umowy zlecenie na 9 miesięcy z możliwością jej przedłużenia

  • Pracę w modelu hybrydowym (3 dnia z biura, 2 dni z domu)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę od poniedziałku do piątku

Lokalizacja: Warszawa (Śródmieście)

Osoby zainteresowane zapraszamy prosimy o kliknięcie „Aplikuj teraz” i wysłanie aktualnego CV.

[Hays Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 361]

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2024
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi