DO OPIEKI SAMOTNY PAN W LANGENBERG OD 23.10

Work Service Express

Langenberg, zagranica

Work Service Express Work Service Express

Miejsce pracy: Langenberg
Region:

Szukasz pracy w opiece?
My znajdziemy ją dla Ciebie!

KRAZ: nr 9102
praca stała

OBOWIĄZKI :

Miły i spokojny Senior szuka serdecznej Opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego.
Senior porusza się przy rolatorze, na dłuższych dystansach na wózku inwalidzkim, posiada lekką inkontynencję (pieluchomajtki+ samodzielne korzystanie z toalety - wymaga lekkiej asekuracji), brak transferu (sporadycznie wymaga pomocy przy wstawaniu - współpracuje - lekki wysiłek), ma problemy z nerkami.
PFLEGEDIENST - 1 x tydzień (kąpiel Podopiecznego).

Zadania Opiekunki w ramach opieki nad Seniorem: mycie (codzienna toaleta), pflege kąpie podopiecznego 1 x tydzień, zmiana pieluchomajtek (2 x dzień), pomoc przy ubieraniu, pomiar ciśnienia (w razie potrzeby), spacery, ogólna codzienna pielęgnacja.

Zadania Opiekunki w ramach gospodarstwa domowego: gotowanie, dbanie o bieżący ład i porządek (sprzątaczka - 2 x tydzień).

Warunki socjalne: dom parterowy z zaadaptowanym poddaszem, osobny pokój dla OP, TV w pokoju OP z polskimi kanałami, dostęp do internetu, rower do dyspozycji.
Czas wolny: 13-15 codziennie z możliwością wyjścia, w czwartek Podopieczny jest zabierany do tagesheimu w godzinach od 9-16.

WYMAGANIA :

Poszukujemy Pań lub Panów:
• posiadających doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• z minimum komunikatywną znajomością języka niemieckiego
• sumiennych i zaangażowanych w powierzone im zadania
• ceniących sobie kontakt z drugim człowiekiem
• mających otwarte serce na potrzeby drugiego człowieka
• cierpliwych i empatycznych
• ludzi, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje zawodowe

OFERUJEMY :

• LEGALNE ZATRUDNIENIE - umowa zlecenie
• SKŁADKI ZUS odprowadzane od kwoty 4443 zł brutto
• Wynagrodzenie w wysokości: 1670 euro brutto
• Sposób naliczania wynagrodzenia: Terminowe wypłacanie wynagrodzenia - do 10 dnia każdego miesiąca (na wskazane przez Ciebie konto - masz wybór EURO lub PLN)