Digital Marketing Specialist

HRK S.A.

Cigacice, pomorskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla jednego ze swoich kluczowych Klientów, miedzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Digital Marketing SpecialistMiejsce pracy: Cigacice

Zadania:

  • Planowanie, zarządzanie i koordynowanie projektów cyfrowych i mobilnych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej,
  • Projektowanie, utrzymywanie, aktualizacja i rozwój serwisów internetowych i aplikacji mobilnych,
  • Prowadzenie działań z zakresu SEO i content marketingu,
  • Planowanie, realizacja i analiza kampanii reklamowych w Internecie (SEM, SoMo, email marketing),
  • Współpraca z działami marketingu i sprzedaży w zakresie realizacji projektów digital, w szczególności w zakresie lead generation oraz lead nurturing,
  • Pomiar i raportowanie efektów prowadzonych działań.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w tworzeniu i utrzymaniu stron internetowych oraz kanałów social media,
  • Doświadczenia w wykorzystaniu kanałów digital marketingowych w kampaniach promocyjnych i reklamowych,
  • Wiedzy o zarządzaniu stronami internetowymi (e-commerce, UX, SEO),
  • Znajomości narzędzi internetowych m.in. Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, HotJar,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym (min. B2),
  • Mile widziane min. 2 lat doświadczenia w obszarze digital marketing lub social media marketing,
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy i koordynowania działań.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka  medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku, współfinansowanie wycieczek)
  • Dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa,
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,
  • Stałą możliwość nauki i rozwoju,
  • Ciekawe i innowacyjne projekty.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.