Digital Account Manager

Publicis Groupe

Poznań, wielkopolskie

Od: Publicis Groupe
Miejsce pracy: Poznań

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • Realizacja zintegrowanych projektów digitalowych na skalę lokalną/globalną
  • Tworzenie kosztorysów, harmonogramów, podsumowań projektów
  • Dbanie o jakość i terminowość projektów prowadzonych przez zespół
  • Weryfikacja poprawności wykonanych zadań i jakości wykreowanych materiałów.
  • Kontrola kosztów zewnętrznych i wewnętrznych projektu
  • Współpraca z działami strategii, kreacji, technologii oraz obsługi klienta w strukturach regionalnych w grupie, w celu realizacji powierzonych projektów.
  • Przydział zadań oraz briefowanie współpracujących z Tobą zespołów
  • Bieżąca komunikacja z zespołami zaangażowanymi w realizowane projekty.

WYMAGANIA:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobywane w agencji interaktywnej lub reklamowej
  • Znajomość świata digital marketingu, strategii komunikacji interaktywnej oraz najnowszych trendów
  • Wiedza na temat procesów oraz metodologii prowadzenia projektów, wyceny, analizy i dokumentowania wymagań.
  • Umiejętność budowania dobrych relacji i przeprowadzania sprawnej komunikacji z biznesowymi właścicielami projektu (klient / obsługa klienta).
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny – współpraca z Klientami zagranicznymi)
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania wchodzącego w skład pakietu Office, w szczególności MS Excel.
  • Doświadczenie w pracy z programistami, grafikami i specjalistami UX.
  • Sumienność, dokładność, zaangażowanie w projekty, motywacja do samodoskonalenia i samorozwoju
  • Umiejętność tworzenia i wygłaszania prezentacji (również po angielsku)
  • Zacięcie new businessowe
  • Doskonała organizacja czasu i pracy

MILE WIDZIANE:

  • Podstawowa znajomość rozwiązań, technologii i języków programowania wykorzystywanych w procesie produkcji stron internetowych i aplikacji, np. HTML/CSS, Java, JS, Bootstrap.
  • Ukończone kursy i pozyskane certyfikaty z zakresu zarządzania projektami.
  • Znajomość metodyk zwinnych wykorzystywanych w realizacji projektów, np. Scrum lub Kanban.
  • Zainteresowanie trendami w świecie digital marketingu i nowych technologii.
  • Znajomość narzędzi usprawniających współpracę pomiędzy zespołami, takich jak Gantt Project, Jira, Confluence, Teams, MS Poject.

OFERUJEMY:

  • Pracę w największej agencji digitalowej w Polsce w międzynarodowym, niepowtarzalnym i dynamicznym zespole.
  • Wiele ciekawych wyzwań i realny wpływ na finalny efekt zrealizowanych projektów.
  • Dużą samodzielność w prowadzeniu projektów digitalowych, przede wszystkim tych związanych z Webdevelopmentem oraz eCommerce.
  • Możliwość realizowania unikatowych projektów w środowisku globalnym, współpraca z zespołami na całym świecie.
  • Atrakcyjne zarobki.
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Międzynarodowe środowisko pracy (nieustanne i bezcenne „learning by doing”).
  • Atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła.
  • Swobodną wymianę myśli i całkowity brak dresscode‘u.
  • Możliwość korzystania z kart sportowych OK System
  • Wewnętrzne programy edukacyjne „sharing is caring” wzbogacające wiedzę digitalową pracowników agencji.
  • Krótszy dzień pracy w piątki ;)