Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijający się klub Vera Sport, włącza do swojej oferty strefę dietetyki, odpowiadającą na potrzeby klientów w zakresie programowania żywienia, układania jadłospisu, porad suplementacyjnych itd.

Do dyspozycji osoby na stanowisku dietetyka oddajemy:

  • nowo otwarty gabinet dietetyczny w środku nowoczesnej VeraGYM,
  • zaawansowany analizator składu ciała marki InBody,
  • komputer z dostępem do bazy klientów,
  • niezbędne narzędzia do promocji strefy i usług.

Chętnie zatrudnimy na tym stanowisku:

  • osobę która ukończyła, bądź jest w trakcie studiów kierunkowych (dodatkowym atutem będzie ukończenie specjalizacji dietetyka sportowa),
  • doświadczoną w pracy na podobnym stanowisku,
  • osoby lubiące prace z ludźmi,
  • otwarte na nowe wyzwania i rozwój,
  • osoby pomysłowe, wykazujące się na własną inicjatywą,
  • osoby znające podstawy treningu siłowego,

Mile widziana wiedza na temat suplementacji bądź kursy lub szkolenia w tym kierunku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • dużą swobodę na swoim stanowisku pracy,
  • efektywną współpracę z trenerami i instruktorami oraz pozostałymi strefami klubu,
  • premie za osiągniecie wyznaczonych celów.

Prezentacja firmy

Vera Sport Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne